ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

fil
Шановні батьки майбутніх першокласників, сьогодні важко спрогнозувати, яким буде наступний навчальний рік і правила підготовки до нього. Проте саме зараз у вас є можливість подбати про стан здоров’я своєї дитини, пройшовши детальний медичний огляд у спеціалістів без черг і без поспіху.
✔ Профілактичний медичний огляд потрібно зробити не стільки заради документу. Це необхідно для перевірки стану здоров’я вашої дитини! Також по досягненню дитиною шестирічного віку обов’язковим є здійснення шести щеплень – від дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи і паротиту. Ці комплексні вакцини проводяться відповідно до календаря щеплень. Якщо до 1 вересня дитині не виповнилося 6 років ми видаємо довідку про те, що дитина може відвідувати школу, а здійснення профілактичних щеплень відбудеться після досягнення шестирічного віку.
✔ Наказ про проведення медичного огляду майбутніх першокласників по Україні єдиний для усіх – потрібно пройти огляд педіатра, отримати направлення до вузькопрофільних спеціалістів – хірурга, ортопеда, окуліста, стоматолога. По можливості – психолога і логопеда, але це можна зробити пізніше. Після проходження всіх спеціалістів педіатр здійснить необхідні процедури і надасть загальний висновок про стан здоров’я, визначить фізкультурну групу, за необхідності надасть подальші індивідуальні рекомендації.
✔ На жаль, непоодинокими є випадки виявлення у дітей шести- семирічного віку порушень зору, порушень постави, проблем із зубами тощо. Часто батьки навіть не здогадуються про те, що дитина має проблеми із зором. А виявлення цієї та інших можливих проблем важливі для корекції і збереження зору, а також, при очному навчанні, для вибору учнівської парти, для визначення рівня фізичної активності тощо.
✔ В структурі поширених захворювань школярів перше місце упродовж багатьох років займає очна патологія. Зараз, на жаль, частими є випадки виявлення очних порушень у дошкільнят. Також поширена проблема – порушення опорно-рухового апарату. Дуже багато дітей мають порушення постави. Це не діагноз, але попереджувальний висновок, який вказує на необхідність лікувальної фізкультури, плавання, проведення реабілітаційних заходів тощо. Обов’язковим також є профілактичний огляд у хірурга, оскільки в багатьох дітей при огляді виявляють грижі. Вони можуть протікати безсимптомно, не проявлятися у ранньому дитинстві. Але саме школярі починають носити ранці, ходити на секції, отримувати більш інтенсивне навантаження, посилюються процеси росту. Також рекомендовано пройти огляд у стоматолога – це варто робити раз на рік навіть без видимих ознак проблем із зубками.
✔ На сьогодні є домовленість із Управлінням освіти – довідки про проходження медогляду не будуть вимагатися до 30 серпня. Але ми рекомендуємо і запрошуємо здійснити медичні огляди. Закликаємо подбати про здоров’я своїх дітей!
Возможно, это изображение 1 человек и в помещении
1 264
Охват (люди)
285
Взаимодействия

-1,1x средний

Показатель распространения
Продвижение недоступно
8484
Поделились: 8
Нравится
Комментировать
Поделиться

Коментарі заборонені.

Запис до лікаря онлайн
Електронний підпис