ЮНІСЕФ вітає план України з подолання спалаху поліомієліту

Поліомієліт повернувся в Україну через низький рівень щеплення від вірусу. Ця небезпечна хвороба може спричинити невиліковний параліч та навіть смерть.
20 випадків, які були підтверджені в Рівненській та Закарпатській областях, свідчать про те, що поліо зараз становить серйозну загрозу для кожної дитини в Україні. Невакциновані діти до шести років перебувають в особливій групі ризику.

ЮНІСЕФ вітає прийняття національного плану протидії поліомієліту у відповідь на спалах хвороби в Україні.
“Поліо у будь-якій країні — це загроза для всіх дітей усюди. Вакцинація — єдиний дієвий спосіб захистити кожну дитину та зупинити спалах інфекції, — зазначив Мурат Шахін, голова офісу ЮНІСЕФ в Україні. — Вакцини від поліо є безпечними та ефективними. Вони вже врятували сотні тисяч дітей у світі. Я закликаю українських батьків зробити щеплення своїм дітям якомога швидше згідно з Національним календарем профілактичних щеплень”.
ЮНІСЕФ в Україні співпрацюватиме з урядом на кожному етапі, щоб забезпечити ефективне впровадження прийнятого плану протидії поліомієліту #ForEveryChild.
Наша спільна мета — зробити так, щоб жодна дитина не стикнулася з поліо та іншими хворобами, які можуть попередити вакцини.
#unicef #Міністерство охорони здоров’я #поліомієліт

Коментарі заборонені.

Запис до лікаря онлайн
Електронний підпис